Merereisid lahel ja saartele
Kogemus, mis jääb meelde!


Jahtlaev NELE on 12,6 m pikkune L-6 tüüpi klassikalise kerega puulaev. Selliseid ilusaid puujahte ehitati Leningradis 1970ndatel aastatel ning mõned neist on merekõlbulikud tänase päevani. NELE on üks nendest, kes koos jahi pikaajalise kapteni Enn Rähniga viib soovijad merele. Tulla saab üksi või sõpradega, teha lustisõitu või harjutada kätt soodi tõmbamisel ja purje heiskamisel, nautida päikest ja trotsida tuult.  

Info ja registreerimine telefonil 252 5566

Sõit Pärnu lahel. Hind kokkuleppel.

Praktiline sõit Pärnu lahel. Neil, kes on läbinud väikelaevajuhikursuse ja soovivad harjutada purjelaevaga sõitmist pakutakse käeharjutust Pärnu lahel. Juhendajaks pikaajalise kogemusega jahikapten Enn Rähn. Hind 10 eurot/tund inimene.

Pärnu-Kihnu-Pärnu 2 päeva. Hind 400 euri.

Esimese päeva hommikul antakse otsad Pärnu jahtklubi kaist ja võetakse suund Pärnu muulide vahelt välja lahele. Olenevalt ilmast ja tuule suunast jõutakse Kihnu päeva teisel poolel. Sildutakse Kihnu sadamas. Tagasi Pärnu suunas alustatakse sõitu teise päeva hommikupoolikul. Sildutakse Pärnu jahtklubis õhtupoolikul.

Pärnu-Ruhnu-Pärnu 2 (3) päeva. Hind 700 euri.

Esimese päeva hommikul antakse otsad Pärnu jahtklubi kaist ja võetakse suund Pärnu muulide vahelt välja lahele. Olenevalt ilmast ja tuule suunast jõutakse Ruhnu sadamasse õhtuks. Sildutakse Ruhnu sadama kai ääres. Tagasi Pärnu suunas alustatakse sõitu teise päeva hommikul. Kokkuleppel kolmanda päeva hommikul. Õhtuks jõutakse Pärnu jahtklubisse.

Hinna sisse ei kuulu toitlustamine ja majutus.

© Copyright AH & OH 2001-2019 info@ah.ee