Oleme alates 2001 aastast korraldanud kanuu ja kanuu-katamaraani matkasid  Eesti ja Läti jõgedel. Matkad on  toimunud Ahja-, Võhandu-, Pühajõel,  Valgejõel, Elva-, Põltsamaa-, Pärnu-, Selja-, Raudna-, Väikesel- ja Suurel-Emajõel, ning Salace- ja Gauja jõel Lätis.

Veematkamiseks on mitmeid võimalusi: Eestimaa kaunis loodus, jõed, järved ja merelahed pakuvad selleks rikkalikku valikut. Alustada on mõistlik rahuliku vooluga siseveekogudest ja esimesel korral on soovitav osaleda matkakorraldaja poolt korraldatud matkal. Piisava kogemuse olemasolul võite juba ise matka endale korraldada. Veematkal tuleb alati silmas pidada ohutusnõudeid, kanda pääste/ohutusvesti ja käituda oludele vastavalt. Igal veesõidukil on valmistaja poolt ette antud sõidupiirkond, mis on kirjas tehnilises passis. Kanuudel on see D-kategooria (
kaitstud rannikuvetes, väikestel lahtedel, väikestel järvedel ja jõgedel tuule tugevusega kuni 4 palli ja laine kõrgusega kuni 0,3 meetrit) vt RTI, 13.05.2011, 3.

Kui soovite omal käel minna veematkale, saate meilt laenutada veematkavarustust. Kui soovite läbi viia suvepäevade spordiüritust vms võime varustuse ka ise kohale transportida. Huvi korral kirjutage e-posti aadressil info@ah.ee või helistage tel +372 525 5566.

Kooli gruppidele oleme korraldanud erinevaid seiklus-, orienteerumismänge, rabamatkasid ja jalgratta- matkasid. 
Aitame teid matka kavandamisel ja läbiviimisel, meie kaudu saab vajadusel tellida ka bussi jm vajaliku.
© Copyright AH & OH 2001-2016